Публикации

Мы предлагаем Вам ознакомиться с нашими консультациями, опубликованными в бухгалтерской прессе и информационно-правовых системах. Все права на размещенные в этом разделе материалы принадлежат Консалтинговой компании «ЭКСПЕРТ». Любое копирование, перепечатка, распространение полностью или частично допускается исключительно с письменного разрешения правообладателя.



Недоступен ни однин перевод.

12.04.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо обмеження операційного дня для цілей реєстрації податкових накладних

24.03.2018 року набрала чинності постанова КМУ від 21.02.2018 р. N 204, якою внесено зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. N 1246 (далі – Порядок N 1246).

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.04.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Код УКТ ЗЕД як новий реквізит касового чека

Чи повинен касовий чек РРО містити код згідно з УКТ ЗЕД щодо будь-яких готівкових розрахунків або це стосується лише окремих товарів (з урахуванням змін, внесених наказом МФУ від 19.02.2018 р. N 288)?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.04.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Щодо отримання квитанцій з відмовами у реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування до податкових накладних

Документами, які визначають вимоги до складання розрахунків коригування до податкових накладних (далі – РК) та їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), є Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі – ПКУ), Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом МФУ від 31.12.2015 р. № 1307 (далі – Порядок № 1307), та Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246 (далі – Порядок № 1246).

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.04.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Чи належить прізвище відповідального працівника до обов’язкових реквізитів, які має містити первинний документ?

Положення ст. 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV (далі – Закон № 996) визначають первинний документ як документ, який містить відомості про господарську операцію.

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

20.03.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Строки давності щодо застосування штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних

Чи поширюється 30-денне обмеження на проведення камеральних перевірок щодо питання несвоєчасної реєстрації податкових накладних? Які є обмеження щодо строків застосування штрафів за порушення строків реєстрації або відсутності реєстрації податкових накладних?

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL