Публикации

Мы предлагаем Вам ознакомиться с нашими консультациями, опубликованными в бухгалтерской прессе и информационно-правовых системах. Все права на размещенные в этом разделе материалы принадлежат Консалтинговой компании «ЭКСПЕРТ». Любое копирование, перепечатка, распространение полностью или частично допускается исключительно с письменного разрешения правообладателя.Недоступен ни однин перевод.

21.12.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Компенсація витрат якщо працівника не впустили до країни відрядження

Працівника направлено у відрядження за кордон. Він виїхав поїздом, пройшов контроль українських прикордонників, але прикордонники сусідньої держави не пропустили його до місця відрядження. Фактично назад його відправили на наступний календарний день, що видно з другої відмітки українських прикордонників. Як йому компенсувати витрати на проїзд і на бронювання номера в готелі у цій ситуації та чи виплачувати добові?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

21.12.2017 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Подання документів для розблокування РК на зменшення суми постачання

У грудні 2017 року під час повернення передоплати складено розрахунок коригування до податкової накладної, який покупець відправив на реєстрацію до ЄРПН, але його реєстрацію було зупинено й запропоновано подати документи для розблокування. Хто зі сторін має подавати такі документи: постачальник чи покупець?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.12.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо відмови в реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування на зміну номенклатури постачання

Вимоги щодо складання розрахунків коригування до податкових накладних (далі – РК) встановлені положеннями Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі – ПКУ) та Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МФУ від 31.12.2015 р. N 1307 (далі – Порядок N 1307). Реєстрація в ЄРПН здійснюється відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. N 1246 (далі – Порядок N 1246).

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

12.12.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Помилкова позначка у полі "зведена податкова накладна" і право покупця на податковий кредит з ПДВ

Справедливим є прислів'я, що не помиляється лише той, хто нічого не робить. Це стосується і роботи бухгалтерської служби на підприємстві. Написанню цього матеріалу передувала практична ситуація, коли постачальник протягом місяця відвантажував товари покупцю, а при реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) податкових накладних, складених за першою подією, помилково зробив позначки у полі "Зведена податкова накладна". Отже, виникло питання щодо відображення податкового кредиту з ПДВ покупцем, якщо постачальник не виправлятиме таку помилку.

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

28.11.2017 р. ДПС «ДІНАЙ»

Повернення коштів, отриманих платником єдиного податку 3-ї групи, та відображення коригування оподатковуваних доходів в декларації

Юридична особа на групі 3 єдиного податку визначає розмір доходів за датою надходження грошових коштів. Інколи покупці можуть зробити передоплату, а потім відмовитись від придбання товарів/послуг, у зв'язку з чим відбувається повернення передоплати...

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL