Публикации

Мы предлагаем Вам ознакомиться с нашими консультациями, опубликованными в бухгалтерской прессе и информационно-правовых системах. Все права на размещенные в этом разделе материалы принадлежат Консалтинговой компании «ЭКСПЕРТ». Любое копирование, перепечатка, распространение полностью или частично допускается исключительно с письменного разрешения правообладателя.Недоступен ни однин перевод.

23.02.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо виправлення помилки у випадку складання податкової накладної не на повну суму постачання

Постачальник помилково склав податкову накладну в січні 2018 року не на повну суму постачання товарів (було включено не всю номенклатуру постачання). Виявлено цю помилку після 15 лютого, тобто після граничного строку реєстрації в ЄРПН. Чи може постачальник скласти РК датою виявлення помилки і чи не буде в такому разі проблем з відображенням податкового кредиту у покупця? В якому періоді можна включати податкову накладну та РК до неї до декларації з ПДВ?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

22.02.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Щодо штрафів за нецільове використання отриманої з банку готівки

Підприємство отримало з банку готівкові кошти на господарські потреби. Водночас частково кошти були використані для погашення заборгованості перед підзвітними особами та на видачу позики працівнику. Чи існують ризики застосування штрафів за нецільове використання отриманої з банку готівки?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

09.02.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Особливості складання наказу в разі проведення періодичних інвентаризацій

На підприємстві крім річної інвентаризації доводиться періодично проводити інвентаризації певних товарів за місцями продажу чи зберігання. Чи обов'язково керівнику на кожну інвентаризацію видавати окремий наказ?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

09.02.2018 р. ІПС «ЛІГА:ЗАКОН»

Особливості застосування коригувань на різниці платником податку на прибуток в разі списання заборгованості

Компанія в I кварталі 2017 року списала в обліку заборгованість за відвантажені раніше товари у зв'язку з наявною інформацією про відсутність майна, за рахунок якого компанія-боржник могла би її погасити. Резерв щодо цієї заборгованості в обліку не створювали. Оскільки така заборгованість не належала до категорії безнадійної за правилами пп. 14.1.11 ПКУ, то коригування на різниці за I квартал було зроблено лише в бік збільшення фінрезультату. Наприкінці 2017 року в Реєстрі з'явився запис про припинення компанії-боржника, тобто заборгованість станом на кінець року стала відповідати безнадійній. Чи можна в декларації за 2017 рік здійснити коригування в бік зменшення фінрезультату?

Подробнее...
 
Недоступен ни однин перевод.

31.01.2018 р. ДПС «ДІНАЙ»

Порядок відображення штрафів у складі витрат

За наслідками перевірки органом ДФС в 2017 році було нараховано штраф за порушення у сфері готівкового обліку. Підприємство не погодилось з нарахованим штрафом та оскаржило рішення ДФС в судовому порядку. На цей момент судова справа ще не розглянута. Чи потрібно відображати суму штрафу в обліку, якщо підприємство не погоджується зі штрафом? І якщо рішення суду буде на користь органу ДФС, то до якого періоду в бухобліку мають відноситись витрати на штрафи?

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL