Послуги

Податковий консалтинг – це повний пакет послуг з постановки і ведення податкового і бухгалтерського обліків як з нуля, так і на функціонуючому підприємстві; оптимізації оподаткування (робота з документацією, ведення справ), супроводу офіційних перевірок, участі у податкових спорах, податкових консультацій.

Податковий консалтинг вищого рівня – це Ваш шанс не просто ефективно захищати свої інтереси, але і заявляти про них із упевненістю. Закон – ось головна опора Вашого бізнесу, і тільки професійний податковий консалтинг допоможе Вам зробити його інструментом своєї справи. Оперативні індивідуальні податкові консультації стануть дієвою підмогою Вашого бізнесу. Податкові консультації – це в буквальному значенні швидка професійна допомога.

Результат спільних зусиль Вашої фінансової служби і наших незалежних консультантів - імідж добропорядного платника податків в очах контролюючих органів та інвестиційно-фінансових структур при фактичному зниженні податкового тягаря в цілому.

Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ» пропонує скористатися послугами висококваліфікованих податкових консультантів, а також своїм великим досвідом в галузі надання послуг з оптимізації оподаткування, що дозволить Вам уникнути багатьох проблем з податковим законодавством, а якщо вони і виникли – оперативно їх вирішувати.

Ми не пропонуємо типових рішень, а враховуємо всі побажання Клієнта, а також особливості його бізнесу.

Для визначення вартості консалтингових послуг, а також для одержання додаткової інформації, звертайтеся до фахівців компанії «ЕКСПЕРТ» по телефону, або скористайтеся формою зворотного зв'язку.