Про Компанію

Практично всі компанії вдаються до послуг аудиторів і юристів, проте далеко не всі вважають за необхідне користуватися послугами податкового консалтингу. А тим часом, відмінність консалтингу від аудиту дуже проста - консалтинг допомагає уникнути тих помилок, які довелося б виправляти після аудиторської або податкової перевірки. Податковий консультант - у першу чергу, це друг і помічник фінансового директора і бухгалтера, адже завжди краще не допустити помилки, чим потім її виправляти або, ще гірше, страждати від її наслідків.

Саме цей фактор, а також орієнтованість на світову практику, яка передбачає незалежність податкового консультанта й аудитора, підштовхнули нас до рішення розглядати податковий консалтинг як окрему професійну діяльність поряд з аудитом і юридичною практикою. Створивши в 2007 році для цих цілей спеціалізовану фірму – Консалтингову компанію «ЕКСПЕРТ», ми стали першим в Україні податковим консультантом (tax adviser) у розумінні, прийнятому в цивілізованому світі.

Час підтвердив наш вибір. На законодавчому рівні розглядається проект Закону України «Про податкове консультування в Україні». Все більше уваги приділяється професійній незалежності податкового консультанта й аудитора (напр., це пряма вимога Закону України «Про акціонерні товариства»).

На жаль, і сьогодні Вам буде непросто знайти спеціалізованого податкового консультанта в Україні. У різній мірі (а не комплексно!) цим видом діяльності займаються аудитори, практикуючі бухгалтери, юристи і навіть нотаріуси та ріелтери.

Ми пишаємося, що багато компаній обирають ЕКСПЕРТ як свого консультанта і партнера в організації успішного й перспективного бізнесу. Міцна основа нашої роботи – довірчі відносини з Клієнтами, а також орієнтованість передусім на довгострокові відносини.

Конфіденційність, відповідальність і компетентність – ключові пріоритети, що допомагають нашій компанії динамічно розвиватися і пропонувати професійні послуги компаніям різних форм власності і розмірів: від представників малого і середнього бізнесу до лідерів ринку і міжнародних холдингів.