Захист платника податків

Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ» забезпечує комплексний захист платників податків, який включає декілька етапів. Максимальний результат у вигляді відсутності донарахувань і штрафів ми можемо забезпечити за умови супроводу всіх етапів захисту. Наша участь, як правило, дає значний ефект і економію платнику податків на будь-якому з перерахованих етапів.

Підготовка до податкових перевірок
Превентивні заходи, які здійснюють наші податкові консультанти, у кожному випадку мають позитивний ефект. Послуги нашої компанії дозволять Вам заощадити на запобіганні наслідків від помилок у веденні податкового і бухгалтерського обліку, а також на утриманні штату фахівців подібного профілю.

Супровід податкової перевірки
На цьому етапі наші фахівці проведуть аналіз правомірності дій і вимог податкових інспекторів при здійсненні камеральної або виїзної податкової перевірки, проінформують платника податків про його права і законні можливості, повноваженнях податкового органу, підкажуть як діяти в тій або іншій складній ситуації, нададуть допомогу в підготовці відповідних документів і пояснень.

Аналіз акту податкової перевірки і рішень податкового органу
Ми проведемо всебічний аналіз акту податкової перевірки і/або рішень (дій, бездіяльності) податкових органів на предмет їхньої обґрунтованості, правомірності і можливості оспорювання. Клієнтові надається звіт про правомірність або неправомірність акту (рішень, дій, бездіяльності), де, зокрема, буде відображена позиція наших фахівців про перспективи його подальшого адміністративного або судового оскарження.

Заперечення до акту податкової перевірки
На цьому найважливішому етапі ми здійснюємо підготовку й обґрунтування заперечень до акту податкової перевірки і представництво Клієнта при розгляді її матеріалів. У запереченнях наводиться правова аргументація з посиланнями на норми законодавства, яка підтверджує правомірність дій платника податків з доданням необхідних документів (у разі потреби), судова практика, а також роз'яснення держорганів, які підтверджують його позицію.

Оскарження рішень органів ДПС в адміністративному порядку
Стадія досудового врегулювання податкового спору має величезне значення в плані його сприятливого завершення. Тому ігнорування цієї стадії, формальний підхід до неї абсолютно невірні, а в багатьох випадках ведуть до кінцевого програшу справи вже в суді.

Судовий захист прав і законних інтересів платника податків
Захист прав і інтересів платника податків у судовому порядку є останнім етапом врегулювання податкового спору. Ми виходимо з того, що наша участь повинна розв'язувати проблеми, а не створювати додаткові.